fbpx

Tiešsaistē: Jaunā vadītāja domāšana

Interaktīvs tiešsaistes publiskais treniņš

14. - 23.

jūlijs

14.07.

09:00 - 11:15

16.07.

09:00 - 11:15

21.07.

09:00 - 11:15

23.07.

09:00 - 11:15

Tiešsaistē

Skatīt kartē
“Jaunā vadītāja domāšana” norisināsies Zoom platformā ar interaktīvu dalībnieku iesaisti!

Izaicinājums

Mūsdienu vadītāja loma ir sarežģītāka kā jebkad agrāk. Jaunie un komandu vadītāji būtiski ietekmē ikvienu rādītāju organizācijā un to, vai talantīgi darbinieki no uzņēmuma aiziet vai tajā paliek.

Prasme strādāt ar cilvēkiem nosaka 80% no viņu veiksmes, tomēr lielākoties cilvēki tiek paaugstināti tieši tādēļ, ka viņi bijuši labi darbinieki savā jomā. Tas rada situāciju, kurā gan jauni, gan pieredzējuši vadītāji var sastapties ar grūtībām komandas vadīšanā, jo šis darbs konceptuāli atšķiras no tā, ko viņi darījuši iepriekš. 

Jaunā vadītāja domāšana®

Jaunā vadītāja domāšana® ir FranklinCovey Special Collections sērijas risinājums, apmācības jaunajiem vadītājiem, team lead, tikko paaugstinātiem speciālistiem. Tajās atlasīts saturs no atzītiem un sevi pierādījušiem FranklinCovey treniņiem.

Izmanto risinājumu, lai ar ātra un koncentrēta treniņa palīdzību ieguldītu jaunu vadītāju attīstībā. Treniņā apkopotā domāšana, iemaņas un rīki darbojas kā praktiski resursi, kas palīdz jaunajam vadītājam gūt panākumus savā lomā.

Process

FranklinCovey risinājums ir process, jo tikai ar aktīvu ieviešanas darbu pēc treniņa, dalībnieki redzēs rezultātus un spēs pielietot treniņā apgūto, savās ikdienas darbībās. Pēc 1 dienas treniņa dalībnieki uzsāks patstāvīgu darbu pie 12 nedēļu ieviešanas plāna īstenošanas, katru nedēļu saņemot 2 e-pastus ar uzdevumiem uz papildus lasāmmateriālu savu zināšanu paplašināšanai un sarežģījumu risināšanai. Pēc izvēles dalībniekiem ir iespēja iegādāties papildus atskaites sesijas* ar FranklinCovey treneri, lai pārrunātu sarežģījumus.

* In-House treniņā atskaites sesijas ir obligāta mācību procesa daļa.

Ziņojums ir nosūtīts!

Mēs ar Jums sazināsimies tuvāko dienu laikā

Ziņojumu neizdevās nosūtīt!

Palikuši neaizpildīti ievadlauki.

Pieteikšanās

Tiešsaistē: Jaunā vadītāja domāšana
Interaktīvs tiešsaistes publiskais treniņš, 14.07., 16.07., 21.07. un 23.07.

Vārds, Uzvārds

Uzņēmums

Amats

E-pasts

Telefons