Aivars Kroičs

Aivars Kroičs

Sertificēts FranklinCovey treneris un koučs

Aivaram ir ilgstoša biznesa pieredze, kas uzkrāta veidojot un vadot personīgos uzņēmumus dažādās nozarēs. Arī šobrīd Aivars turpina nodarboties ar uzņēmējdarbību, darbojoties savos uzņēmumos gan kā valdes priekšsēdētājs, gan valdes loceklis, gan izpilddirektors un vienlaicīgi pildot arī stratēģa un mentora lomas. Apguvis ICF akreditētu koučinga programmu ACSTH “The Art & Science of Transformational Coaching”. Iegūts vadībzinātņu doktora grāds Ņūportas universitātē (ASV), kā arī inženierzinātņu maģistra grāds enerģētikā Rīgas Tehniskajā universitātē.

Aivara pārliecība ir, ka pasauli var glābt Inteliģence – kā cilvēka spēja vadīt un pārvaldīt savu ķermeni, prātu, emocijas un garu. Tās ir ļoti aizraujošas un satraucošas lietas. Un labā ziņa ir, ka šīs spējas var uztrenēt ikviens cilvēks.

Aivara interešu lokā ir loka šaušana, kurā Aivars ir sporta meistars un arī treneris, golfs, kā arī kompakta ģimenes botāniskā dārza veidošana ar specializāciju – ārstniecības augu pavairošana in vitro (augu šūnu līmenī).