fbpx

Katrs ir pelnījis nobriedušu vadītāju

Interaktīvs tiešsaistes demo treniņš

28.

aprīlis

28.04.

10:00 - 12:30

Tiešsaistē

Skatīt kartē

Cik gatavi ir Tavi vadītāji? Harward Business Review raksta, kopš vadītāji pirmoreiz ieņem savu amatu un apmeklē vadītprasmju treniņu, paiet 12 gadi. Veselu desmitgadi vadītāji peld pa straumi, paši cenšoties patstāvīgi apgūt vadītprasmi. Nesasniegti rezultāti un negūti panākumi uzņēmējdarbības vidē ir ļoti augsta cena.

Bet tam tā nav jābūt.

Katrs darbinieks ir pelnījis nobriedušu vadītāju. Neatkarīgi no tā, vai tas ir jaunais team lead jeb komandas vadītājs, kas tikko no speciālista paaugstināts par vadītāju, vai pieredzējis vadītājs ar lielu komandu. Neviens no viņiem nav par jaunu vai vecu, lai pilnveidotu savas vadītprasmes un sasniegtu izcilus rezultātus.

Vienreizēja formāta demo treniņš par vadītprasmi

Šī būs iespēja dzirdēt, kā Mārtiņš Martinsons 2.5 stundu laikā pastāsta par trim vadītprasmju risinājumiem vadītājiem dažādos organizācijas līmeņos. Pārliecība, ka katrs ir pelnījis nobriedušu vadītāju, ir šī demo treniņa pamatā. Ņemot vērā to, ka organizāciju konkurences priekšrocība ir viņu kultūra, Mārtiņš stāstīs par to, kā:

Praktiska demo treniņa laikā Mārtiņš, kas ikdienā strādā ar vadītājiem un dažāda izmēra organizācijām, ļaus gūt ieskatu katrā no 3 risinājumiem, sniedzot ieskatu mācību procesā, treniņu un ieviešanas saturā un dalībnieka materiālos, piedāvās izmēģināt praktiskus instrumentus, un atbildēs uz jautājumiem.

Panāc izmaiņas darbinieku uzvedībā

FranklinCovey misija ir palīdzēt cilvēkiem un organizācijām sasniegt izcilību. Mēs esam eksperti palīdzēt organizācijām sasniegt tādus rezultātus, kam vajadzīgas izmaiņas darbinieku uzvedībā.

Mārtiņš Martinsons piedāvā vienreizēja demo treniņa veidā uzzināt, kādus risinājumus izmantot, lai organizācijā uzlabotu darbinieku personīgo efektivitāti, attīstītu nobriedušus vadītājus un veidotu sasniegumā balstītu kultūru. Piesakies šodien un pārliecinies, ka FranklinCovey risinājumi palīdzēs sasniegt jūsu organizācijas 2020.gada mērķus.

Apgūstot šo programmu, Tu spēsi:

Veidot uz sasniegumiem virzītu un efektīvu organizācijas kultūru

Attīstīt nobriedušus vadītājus savā organizācijā

Ziņojums ir nosūtīts!

Mēs ar Jums sazināsimies tuvāko dienu laikā

Ziņojumu neizdevās nosūtīt!

Palikuši neaizpildīti ievadlauki.

Pieteikšanās

Katrs ir pelnījis nobriedušu vadītāju
Interaktīvs tiešsaistes demo treniņš, 28.04.

Vārds, Uzvārds

Uzņēmums

Amats

E-pasts

Telefons