fbpx

Katrs ir pelnījis nobriedušu vadītāju

Ieskata treniņš

6.

decembris

06.12.

09:00 - 12:00

Lāčplēša iela 27-9, FranklinCovey Latvia

Skatīt kartē

Vietu nav

Cik gatavi ir Tavi vadītāji? Harward Business Review raksta, ka laiks, kopš vadītāji pirmoreiz ieņem savu amatu un apmeklē vadītprasmes treniņu, ir 12 gadi. Veselu desmitgadi vadītāji peld pa straumi, paši cenšoties patstāvīgi apgūt vadītprasmi. Nesasniegti rezultāti un negūti panākumi ir ļoti augsta cena.

Bet tam tā nav jābūt.

Katrs ir pelnījis nobriedušu vadītāju. Neatkarīgi no tā, vai tas ir jaunais team lead jeb komandas vadītājs, kas tikko no speciālista paaugstināts par vadītāju, vai jau kādu laiku savā amatā darbojies vadītājs ar lielu komandu. Neviens no viņiem nav par jaunu vai vecu, lai pilnveidotu savas vadītprasmes un sasniegtu izcilus rezultātus.

Vienreizēja formāta demo treniņš par vadītprasmi

Vienreizēja iespēja dzirdēt, kā Anita Kalniņa 3 h laikā pastāsta par trim vadītprasmju risinājumiem. Pārliecība, ka katrs ir pelnījis nobriedušu vadītāju, ir šī demo treniņa pamatā. Ņemot vērā to, ka organizāciju konkurences priekšrocība ir viņu kultūra, Anita stāstīs par to, kā:

Praktiska demo treniņa laikā Anita, kas ikdienā strādā kā hands-on HR, ļaus nogaršot katru no 3 treniņiem, sniedzot ieskatu saturā un dalībnieka materiālos, piedāvās izmantot praktiskus instrumentus, un atbildēs uz dalībnieku jautājumiem.

Panāc izmaiņas darbinieku uzvedībā

FranklinCovey misija ir palīdzēt cilvēkiem un organizācijām sasniegt izcilību. Mēs esam eksperti palīdzēt organizācijām sasniegt tādus rezultātus, kam vajadzīgas izmaiņas darbinieku uzvedībā.

Anita Kalniņa piedāvā vienreizēja demo treniņa veidā uzzināt, kādus risinājumus izmantot, lai organizācijā uzlabotu darbinieku personīgo efektivitāti, attīstītu nobriedušus vadītājus un veidotu sasniegumā balstītu kultūru. Piesakies šodien un pārliecinies, ka FranklinCovey risinājumi palīdzēs sasniegt jūsu organizācijas 2020.gada mērķus.

Apgūstot šo programmu, Tu spēsi:

Veidot uz sasniegumiem virzītu un efektīvu organizācijas kultūru

Attīstīt nobriedušus vadītājus savā organizācijā

Ziņojums ir nosūtīts!

Mēs ar Jums sazināsimies tuvāko dienu laikā

Ziņojumu neizdevās nosūtīt!

Palikuši neaizpildīti ievadlauki.

Pieteikšanās

Katrs ir pelnījis nobriedušu vadītāju
Ieskata treniņš, 06.12.

Vārds, Uzvārds

Uzņēmums

Amats

E-pasts

Telefons