fbpx

Pārmaiņu vadība: Kā pārvērst pārmaiņu radīto nenoteiktību iespējā?

Interaktīvs tiešsaistes demo treniņš

8.

septembris

08.09.

09:00 - 10:30

Vietu nav

Nākamais treniņš

27.septembris

Demo treniņš Pārmaiņu vadība: Kā pārvērst pārmaiņu radīto nenoteiktību iespējā? norisināsies Zoom platformā ar interaktīvu dalībnieku iesaisti!

 

Pārmaiņas notiek nepārtraukti, esam tam gatavi vai nē. Tomēr, saskaroties ar pārmaiņām, lielākā daļa organizāciju galvenokārt koncentrējas uz procesiem. Veiksmīgai pārmaiņu īstenošanai ir nepieciešams kas vairāk — jūsu cilvēki ir tie, kas nodrošina pārmaiņu norisi.

Mēs kā cilvēki esam radīti reaģēt uz pārmaiņām, lai izdzīvotu. Tas visbiežāk mums liek skatīties uz pārmaiņām kā sarežģītu procesu, kas spēj būt biedējoši.

Mūsdienās vadītāji vienlaicīgi saskaras ar krasām pārmaiņām dažādās jomās. Neatkarīgi no tā, vai jūsu komanda cenšas definēt sev jaunu ikdienas kārtību pēc pandēmijas ieviestajām izmaiņām, vai meklē iespējas, kā labāk risināt jautājumu par jaunu talantu trūkumu, varbūt jūsu komanda mēģina ieviest jaunu sistēmu organizācijā. Lai arī kādas tās būtu – pārmaiņas notiek visur. Efektīvi vadītāji saprot, kā izmantot nenoteiktību, ko rada pārmaiņu process. Viņi palīdz darbiniekiem sagatavoties gaidāmajām pārmaiņām, veiksmīgi vada sevi un komandu cauri pārmaiņu modelim, atbilstoši reaģējot uz cilvēciskajām reakcijām, kā arī palīdz komandai saskatīt jaunas iespējas, lai radītu inovācijas un sasniegtu arvien labākus rezultātus.

 

Pārmaiņu vadība: pārmaiņu modelisLai gan katras pārmaiņas ir unikālas, tās notiek pēc prognozējama modeļa. Šī modeļa izprašana un spēju attīstīšana, lai veiksmīgi virzītos tam cauri, ļauj mums apzināti izlemt, kā virzīties uz priekšu pat vissarežģītākajos posmos.

Pārmaiņu vadība: Rezultāti

Kad mēs apzināmies, ka pārmaiņas notiek pēc paredzama modeļa, mēs varam iemācīties pārvaldīt savas reakcijas un saprast, kā pārvarēt pārmaiņas gan praktiski, gan emocionāli. Tas ļauj mums apzināti noteikt, kā vislabāk virzīties uz priekšu – pat visgrūtākajos posmos. Mēs spējam pārvērst pārmaiņu radītos izaicinājumus, izaugsmi veicinošās iespējās.

 

Apgūstot šo programmu, Tu spēsi:

Veidot individuālu pārliecību, izmantojot paredzamu pārmaiņu modeli.

Veidot izpratni par piecām izplatītākajām cilvēku reakcijām uz pārmaiņām.

Veiksmīgi vadīt sevi un komandu cauri pārmaiņu reakcijām.

Optimizēt pārmaiņu vadības procesus.

Ziņojums ir nosūtīts!

Mēs ar Jums sazināsimies tuvāko dienu laikā

Ziņojumu neizdevās nosūtīt!

Palikuši neaizpildīti ievadlauki.

Pieteikšanās

Pārmaiņu vadība: Kā pārvērst pārmaiņu radīto nenoteiktību iespējā?
Interaktīvs tiešsaistes demo treniņš, 08.09.

Vārds, Uzvārds

Uzņēmums

Amats

E-pasts

Telefons

Vēlos saņemt jaunumus no FranklinCovey

Privātuma politika