fbpx

Edgars Pukinsks

Edgars Pukinsks

FranklinCovey treneris, koučs

Edgars Pukinsks savu profesionālo pieredzi ir guvis gan kā sporta veida treneris, gan lektors, papildus aizstāvot Latvijas sporta intereses Eiropas un pasaules organizācijās. Gūtā pieredze un izglītība ļāvusi izprast un iepazīt Eiropas sporta pārvaldes darbības principus, organizāciju stratēģisko un operatīvo vadību, pārmaiņu vadību, komandu veidošanas un vadīšanas principus, kā arī līderu attīstīšanas principus.

Edgars ir apguvis profesionāla kouča (izaugsmes veicinātāja) profesiju Rīgas Koučinga skolā – vadošajā koučinga skolā Latvijā, smeļoties zināšanas un pieredzi starptautiski atzītajā Eriksona Koučinga skolas programmā. Šobrīd Edgars arī ir Starptautiskās koučinga federācijas Latvijā biedrs, kurā iepriekš pildījis viceprezidenta amata pienākumus, turpinot attīstīt koučingu Latvijā.

Edgars mācās skatīties uz pasauli caur atbildības prizmu. Katrs no mums ir atbildīgs pirmkārt par sevi un savu rīcību, otrkārt par attiecībām ar apkārtējiem, treškārt par attiecībām starp apkārtējiem. Lai atbildība būtu atbildīga, centrā jāpatur universālie principi un vērtības.

Edgara hobijs ir strādāt pie 4 dimensiju attīstīšanas sevī (Mindset, Heartset, Healthset, Soulset), lasot grāmatas, sportojot, esot pie dabas u.tml., proti, cenšoties sevi disciplinēt katrā no dimensijām un pavadot kvalitatīvu laiku ar ģimeni. Ne vienmēr tas ir viegli, bet svarīgs ir process un mērķtiecība.