fbpx

Marta Karlsone

Marta Karlsone

Sertificēta FranklinCovey trenere un organizāciju psiholoģe

Marta Karlsone ir organizāciju psihologs gan diplomā, gan sirdī. Savu efektīvāko komandu uzbūvējusi pašā pandēmijas plaukumā, apvienojot darbiniekus no vairākiem kontinentiem iesaistītā un uz izcilību vērstā kolektīvā. Tāpat kā citiem FranklinCovey treneriem, arī viņai patīk efektivitāte, procesu automatizācija un lietu kārtība, kuras epicentrā ir laika, resursu un uzmanības veltīšana pašam svarīgākajam katras organizācijas elementam – cilvēkam.

Marta ir strādājusi vairākos starptautiskos projektos un vadības grupās, kur ar NVO ierobežoto budžetu sasniegusi biznesa cienīgus rezultātus. Ieviešot automatizācijas procesus, izdevies samazināt nodaļas izmaksas par 30%, ļaujot cilvēkresursus tērēt katra darbinieka spēcīgākajās jomās.

Marta ir pārliecināta, ka autentiska un savās vērtībās balstīta dzīve ir visa centrā: “Ja varam būt gana drosmīgi, lai atļautu to dzīvot sev un saviem darbiniekiem, ticu, ka varam atrast jaunus, efektīvākus un visiem patīkamākus veidus, kuros realizēt savu pilno potenciālu arī darba vidē. Jo kas var būt labāks par darbu ar cilvēkiem, kuri atrodas īstajā vietā.”

Daloties ar FranklinCovey saturu, Martai vienmēr var lūgt pēc plašāka skaidrojuma arī no psiholoģijas skatu punkta.

Ekspertīzes jomas: vadītprasmju attīstība, personīgā un starppersonu efektivitāte, iekļaujošas kultūras veidošana.

Darba valodas: latviešu un angļu