fbpx

6 būtiskas rīcības komandu vadītājiem

Tiešsaistes treniņš

8. - 12.

jūlijs

08.07.

09:30 - 12:45

10.07.

09:30 - 12:45

12.07.

09:30 - 12:45

Izaicinājums

Mūsdienu vadītāja loma ir sarežģītāka kā jebkad agrāk. Komandu vadītāji būtiski ietekmē ikvienu rādītāju organizācijā un to, vai talantīgi darbinieki no uzņēmuma aiziet vai tajā paliek.

Prasme strādāt ar cilvēkiem klātienē un attālināti nosaka 80% no viņu veiksmes, tomēr lielākoties cilvēki tiek paaugstināti tieši tādēļ, ka viņi bijuši labi darbinieki savā jomā. Tas rada situāciju, kurā gan jauni, gan pieredzējuši vadītāji var sastapties ar grūtībām komandas vadīšanā, jo šis darbs konceptuāli atšķiras no tā, ko viņi darījuši iepriekš. 

 

6 būtiskas rīcības komandu vadītājiem®

6 būtiskas rīcības komandu vadītājiem ir FranklinCovey Special Collections sērijas risinājums, apmācības jaunajiem vadītājiem, team lead, tikko paaugstinātiem speciālistiem, kā arī vadītājiem, kuri savā lomā jau atrodas kādu laiku. Tajās atlasīts saturs no atzītiem un sevi pierādījušiem FranklinCovey treniņiem.

Izmanto risinājumu, lai ar koncentrēta treniņa palīdzību ieguldītu vadītāju attīstībā. Treniņā apkopotais domāšanas veids, iemaņas un rīki darbojas kā praktiski resursi, kas palīdz vadītājam gūt panākumus savā lomā.

 

Process

Risinājums “6 būtiskas rīcības komandu vadītājiem”® ir process, jo tikai ar aktīvu ieviešanas darbu pēc treniņa, dalībnieki redzēs rezultātus un spēs pielietot treniņā apgūto savās ikdienas darbībās. Pēc 9 stundu treniņa dalībnieki uzsāks patstāvīgu darbu pie 12 nedēļu ieviešanas plāna īstenošanas, katru nedēļu saņemot 2 e-pastus ar uzdevumiem uz papildus lasāmmateriālu zināšanu paplašināšanai un sarežģījumu risināšanai. Pēc izvēles dalībniekiem ir iespēja iegādāties papildus atskaites sesijas* ar FranklinCovey treneri, lai pārrunātu sarežģījumus.

Apgūstot šo programmu, Tu spēsi:

Atklāt domāšanas maiņas iespējas, kas palielinās tavus panākumus citu cilvēku vadīšanā

Padziļināt savu izpratni par problēmām komandā un palīdzēt viņiem pašiem tās savā starpā atrisināt

Radīt skaidrību par komandas mērķiem un rezultātiem; deleģēt savas komandas dalībniekiem atbildību

Identificēt konkrētas darbības, lai palīdzētu savai komandai virzīties cauri pārmaiņām un gūt labāku sniegumu

Plānot katru nedēļu, lai fokusētos uz vissvarīgākajām prioritātēm, un stiprinātu savu spēju būt efektīvam vadītājam

Sniegt atgriezenisko saiti, lai vairotu komandas pārliecību un kompetenci; uzlabot sniegumu, lūdzot kolēģu atgriezenisko saiti

Ziņojums ir nosūtīts!

Mēs ar Jums sazināsimies tuvāko dienu laikā

Ziņojumu neizdevās nosūtīt!

Palikuši neaizpildīti ievadlauki.

Pieteikšanās

6 būtiskas rīcības komandu vadītājiem
Tiešsaistes treniņš, 08.07., 10.07. un 12.07.

Vārds, Uzvārds

Uzņēmums

Amats

E-pasts

Telefons

Vēlos saņemt jaunumus no FranklinCovey

Privātuma politika