fbpx

Projektu vadības kultūra

Publiskais treniņš klātienē

5.

oktobris

05.10.

09:00 - 17:00

"Neiburgs Hotel", Jauniela 25/27, Rīga

Skatīt kartē

Vietu nav

Publiskais treniņš “Projektu vadības kultūra” norisināsies klātienē Neiburgs Hotel!

 

Piedāvājam jaunāko FranklinCovey risinājuma “Projektu vadības kultūra” izstrādāto versiju, kas atjaunota atbilstoši mūsdienu tendencēm, lai sniegtu nepieciešamo atbalstu projektu vadītājiem, veidojot iesaisti komandas dalībnieku vidū un iedvesmojot tos.

Nemitīgi pieaugot inovāciju apjomam organizācijās, pieaug arī vajadzība pēc veiksmīgu projektu īstenotājiem un efektīviem projektu vadītājiem visos organizācijas līmeņos. Izaicinājumu rada aizvien trūkstošas darbinieku iemaņas un prasmes, kā to paveikt. Šo tendenci atspoguļo statistika, kas nebūt nav iepriecinoša – ik gadu 65% no uzsāktajiem projektiem piedzīvo neveiksmi. Projekti netiek pabeigti laikā, netiek sasniegti iepriekš definētie mērķi, neizdodas iekļauties sākotnēji noteiktā budžetā.

Pozitīvu ainu veido tas, ka organizāciju neoficiālie projektu vadītāji, darbinieki, kuri strādā ar projektiem, bet kuriem nav oficiāls projektu vadītāja amats, var attīstīt pārliecību augsta līmeņa projektu īstenošanā, iesaistot komandas veidā, kas iedvesmo viņus ieguldīties un sniegt augstāku iespējamo atdevi.

Projektu vadības kultūra: Rezultāti

Šis risinājums apvieno labāko no agile un waterfall projektu vadības principiem, kas nodrošina ikvienu projekta vadītāju ar nepieciešamo domāšanas veidu, prasmēm un instrumentiem, lai veiksmīgi iesaistītu un iedvesmotu komandas.

Projektu vadības risinājuma ietvars

Panākumi sākas, definējot projekta vērtību – ikvienam projektam ir jāsniedz vērtība organizācijai. Tiklīdz tā ir definēta, veiksmīgi sadarbojoties un secīgi izmantojot procesa soļus, tiek garantēts pozitīvs rezultāts un veiksmīgi īstenots projekts.

Šī risinājuma izstrādātais procesa ietvars palīdz vadīties un pielietot piecus veiksmīgu projektu vadības pamatelementus. Apvienojumā ar efektīvām rīcībām, kuras tiek apgūtas kursa ietvaros, šī pieeja vieno veiksmīgu projektu īstenošanu un vēlamo rezultātu sasniegšanu atkal un atkal.

 

Apgūstot šo programmu, Tu spēsi:

Veidot spēcīgu neformālu autoritāti, kas iedvesmo komandu sniegt augstāku iespējamo atdevi.

Izmantot konsekventu projektu vadības procesu, savlaicīgu un augstas kvalitātes projektu īstenošanā.

Iesaistīt komandu, lai definētu skaidru projekta nolūku, tostarp veicamos uzdevumus un pastāvošos riskus.

Proaktīvi reaģēt uz pārmaiņām, kas skar projektu, lai saglabātu nemainīgu īstenotā projekta kvalitāti.

Ziņojums ir nosūtīts!

Mēs ar Jums sazināsimies tuvāko dienu laikā

Ziņojumu neizdevās nosūtīt!

Palikuši neaizpildīti ievadlauki.

Pieteikšanās

Projektu vadības kultūra
Publiskais treniņš klātienē, 05.10.

Vārds, Uzvārds

Uzņēmums

Amats

E-pasts

Telefons

Vēlos saņemt jaunumus no FranklinCovey

Privātuma politika