fbpx

Kā sasniegt izcilību 2020.gadā?

Tūlīt būs pagājis vēl viens gads, sāksies jauna desmitgade. Es vēlos pateikt milzīgu paldies visiem, kuri uzticējās FranklinCovey Latvija un deva mums iespēju sadarboties, strādāt ar jums. Es esmu gandarīts, ka spējām kopā radīt daudz pozitīvu pārmaiņu un pārvarēt domstarpības komandās, un sākām ieklausīties viens otrā. Mēs, FranklinCovey komanda, turpināsim palīdzēt vadītājiem un komandām kļūt nobriedušākiem, uzlabot sadarbību un sasniegt uzstādītos mērķus. 

Mārtiņš Martinsons

 

Kā sasniegt izcilību 2020.gadā?

Izpēti kalendāru kataloga 8.lpp un piesakies FranklinCovey treniņiem 2020.gadā. Vadītprasme, efektivitāte, produktivitāte, uzticība, stratēģiju ieviešana un pārdošana ir jomas, kurās pasniedzam pasaules klases treniņus. Visas apmācības vada sertificēti FranklinCovey treneri. Mēs palīdzam organizācijām un cilvēkiem sasniegt tādus rezultātus, kam nepieciešamas izmaiņas cilvēku uzvedībā.

Nemainīgi Tev ir iespēja atnākt uz bezmaksas DEMO treniņiem, kuros pāris stundu laikā vari pārliecināties, vai treniņš, tā saturs un plānotie rezultāti ir piemēroti Tev, Taviem darbiniekiem un organizācijai. Treniņos redzēsi gan trenera darbu, gan varēsi izpētīt mācību materiālus, uzzināt mācību procesu, kādu paredzēts izmantot, lai viestu jaunus paradumus un panāktu izmaiņas cilvēku uzvedībā.

Tāpat var pieteikties arī PUBLISKAJIEM treniņiem, kas norisinās FranklinCovey birojā Lāčplēša ielā 27, uz kuriem vari pieteikt 1-3 dalībniekus no vienas organizācijas.

Lai uzzinātu izmaksas, apmeklē sadaļu Pieteikties treniņiem, bet lai īstenotu kādu no FranklinCovey treniņiem savā organizācijā, lūdzu, sazinies ar mūsu klientu patneri e-pastā: office@franklincovey.lv vai +371 67 505 795.

Sasniedz izcilību kopā ar FranklinCovey.