fbpx
SIA Vīlands Associates
Darbības jomas: korporatīvā reputācija, interešu pārstāvība, mārketinga komunikācija
Mūsu komandas kopējā pieredze nozarē — 150 gadu

 

Jebkura stratēģija ir tik laba, cik tās izpildījums!
Ralfs Vīlands, partneris un stratēģiskais konsultants

 

Uzņēmums Vīlands Associates savu darbību uzsāka 2013. gadā un kopš dibināšanas piedzīvo pakāpenisku un stabilu izaugsmi; četru gadu laikā uzņēmums ierindojies 5. vietā pēc apgrozījuma lielāko sabiedrisko attiecību uzņēmumu topā.

Kāpēc veidot sadarbību ar FranklinCovey?


Uzņēmuma darbinieku profesionalitāte un prasmju attīstība ir viens no noteicošajiem faktoriem izaugsmes sekmēšanai. Nepieciešamība uzturēt vienotu izpratni par efektīviem projektu vadības principiem bija galvenais iemesls, kāpēc izvēlējāmies apgūt FranklinCovey projektu vadības kursu. Tas palīdzēja izveidot unikālu un īpaši Vīlands Associates pielāgotu projektu vadības sistēmu, veicinot vēl efektīvāku darbinieku un klientu sadarbību.

 

“Gadu gaitā katram kolēģim ir izveidojies savs projektu vadības stils, tāpēc šāds kopīgs treniņš palīdzēja izstrādāt tikai Vīlands Associates raksturīgu projektu vadības pieeju un standartu.
Komandu vadītājiem šis treniņš noteikti palīdzēs sekmīgāk pārraudzīt kolēģu projektus, runāt vienā “projektu vadības valodā” un ātri saprast, kurā posmā katrs atrodas.”

Laima Auza, partnere un stratēģiskā konsultante

 

Ar jauniegūtām zināšanām ceļā uz panākumiem

 

Pēc FranklinCovey ikdienas procesu vadības treniņiem Vīlands Associates darbībā tiek ieviestas treniņos iegūtās zināšanas veiksmīgākai projektu īstenošanai. Treniņš iedvesmojis un iedrošinājis arī jaunākos kolēģus sasniegt pēc iespējas labākus rezultātus, izmantojot jauniegūtos rīkus un zināšanas. Izcila projektu kvalitāte nozīmē rūpīgu plānošanu, prasmīgu komunikāciju, organizēšanu un detalizētu izvērtējumu projekta noslēdzošajā fāzē.

 

Atslēgas vārdi

 

  • Sekmēja Vīlands Associates individualizēta projektu vadības standarta tālāku attīstību.
  • Skats no malas uz projektu vadības līdzšinējo procesu.
  • Komandas saliedēšana, apgūstot vienotu “projektu vadības valodu”.
  • Plānošanas rīki — efektivitātei un pārskatāmībai.


Treniņš Tavā uzņēmumā

Lai uzzinātu vairāk par iespēju apgūt nepieciešamās projektu vadības prasmes, lai pabeigtu projektus laikā, budžeta ietvaros un izcilā kvalitātē 1 dienas Projektu vadības kultūra publiskajā treniņā, klikšķini šeit un piesakies.

Ja Tevi interesē iespēja īstenot in-house treniņu, kā to paveicis Vīlands Associates, sazinies ar mūsu klientu partneri.
Raksti uz office@franklincovey.lv vai zvani pa tālruni: +371 67 505 795